اقدام زشت دو بازیکن فوتبالیست تعداد بازدید: 4135 |

25 مرداد 96

✍ #مصاحبه_دانشجویی

🔹سید یونس محمدی مسئول سیاسی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه گیلان در مصاحبه با وارثین گفت:

◽️اقدام زشت دو بازیکن فوتبالیست، در رابطه با بازی با تیم باشگاهی متعلق به رژیم صهیونیستی هرچند موجب خشم و انزجار جهان اسلام از این حرکت زشت شده ولی خروش و قیام مسلمانان در دفاع از اعتقادات خود نوید دهنده ی آینده ای روشن و پر امید برای جهان اسلام است.

🔺او گفت: دفاع همه جانبه از قدس شریف و ماهیت فلسطین خصوصا در کشورهای انقلابی آزاد شده از یوغ دیکتاتورهای وابسته به غرب موید این واقعیت است که بیداری ایجاد شده در جهان اسلام قطعا اسلامیست و تمام تلاش های امریکا و غرب در انحراف حرکت های مردمی هم ره به جایی نبرده است.

♦️وی افزود: تظاهرات و قیام همه جانبه و بی سابقه مسلمانان در دفاع از مسئله ی فلسطین و شکل گیری جنبش های آزادی خواه در کشور هایی مانند بحرین، یمن، آذربایجان، افغانستان و ... حکایت از واقعیت دیگری نیز دارد و آن اوج تنفر ملت های مسلمان از امریکا و غرب و رژیم صهیونیستی است. امروز امریکا، غرب و حیوان نجس و کثیف: رژیم صهیونیستی به دشمن شماره یک مسلمانان مبدل شده اند و ملت های خسته و عصبانی از سیاست های امریکا و جنایت های اسرائیل و سگ آماده به دستورشان داعش، منتظر منفذ و بهانه ای برای ابراز خشم و انزجار خود هستند. اگر پیش از این تنها ایران بود که شعار مقابله با آمریکا و رژیم صهیونیستی سر می داد و برابر استکبار ایستادگی می کرد امروز مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل شعار مشترک هر مسلمان و آزادی خواهی در دنیاست و همه آنان خود را مقابل آمریکا و اسرائیل و سیاست های پلید آنان می دانند.

🔹 محمدی گفت: این دو بازیکن، با هر بهانه ای به این اقدام زشت دست زده باشند لازم است از جامعه اسلامی عذرخواهی کنند در غیر این صورت بازنده واقعی ماجرا هستند و این امر در مواضع کاملا تدافعی اندک حامیان این اقدام زشت، که نشان از سردرگمی آنان دارد، کاملا هویداست.

 

http://uupload.ir/files/0k16_img_20170812_192407.jpg

دیدگاه (0)
به اشتراک بگذارید:
security code

گالری تصاویر