محمدحسین غریبی تعداد بازدید: 3355 |

28 مرداد 96

http://uupload.ir/files/dyl5_غریبی.jpg

 

🔴 وقتی که در تاریخ 23 تیر 1394 کشور های 1+5 و مسئول سیاست گذاری اتحادیه اروپا با ظریف برجام را امضاء کردند، ظریف با اعتماد وافری که به آمریکا و جان کری داشت هیچگاه تصور نمی کرد که آمریکا به این راحتی بخواهد یک به یک تحریم هایی که باعث نقض برجام میشد را با قاطعیت تصویب کند و امضایی که برای ظریف تضمین بود را به مثابه آب خوردن زیر خروار ها تحریم لِه کند.


🔵 این جمله را ظریف در تاریخ 23 خرداد ماه 1395 بیان کرد و تنها 6 ماه از این گفته گذشت که زنگ تمدید تحریم ها به گوش رسید آن هم توسط دولتی که قرار بود امضای وزیر امورخارجه اش تضمین باشد.


🔴 بعد از تحریم «ایسا» که می شود گفت مهم ترین تحریمی بود که باعث نقض برجام شد تحریم دیگری به خروار ها تحریم اضافه شد که معروف شد به «مادر تحریم ها». آن هم تنها یک روز قبل از پایان دولتِ خداخافظی با تحریم ها! دولتی که برای رقابیش کُری می خواند و آن ها را متهم می کرد به تندروی و تلاش کردن برای بازگرداندن تحریم ها و حتی بدتر از آن کاسبی از تحریمها!!

محمدحسین غریبی، دانشجوی ورودی 94 مدیریت

💠متن کامل یادداشت را در عکسنوشت مطالعه نمایید.💠

 

دیدگاه (1)
به اشتراک بگذارید:
علی 30 آبان 1396 ساعت 05:08

با سلام و خداقوت.از قدیم و ندیم گفته اند سالی که نکوست از بهارش پیداست . وقتی رئیس جمهور به اصطلاح اعتدالی در تبلیغات انتخاباتی سال 92 شیطان بزرگ را کدخدا نامید انتظار میرفت که آخرش به کجا خواهد رسید. و هنوز این بشر نمیداند که ((غلط کردم )) و (( عذر خواهی )) را کی و کجا ها باید استفاده کرد ، فعلا" میگوید من مگر دیوانه ام.

security code

گالری تصاویر